Odczuwasz bóle pleców lub chcesz się przed nimi uchronić?
Nie czekaj, aż będzie za późno – zacznij teraz.
Tylko 29 zł miesięcznie za dostęp do wszystkich sesji i wyzwań
Obejmuje Cię 30-dniowa gwarancja satysfakcji!
Wyzwanie: Moc Zdrowego Kręgosłupa – 14 dni dla Ciebie, JUŻ W STUDIO!
Aby dołączyć do wyzwania - dołącz do studia i otrzymaj dodatkowo dostęp do ponad 120 jogowych sesji.
Przed nami 14 dni jogowej recepty na:
• ból odcinka szyjnego
• ból odcinka dolnego (lędźwiowego)

Jeżeli więc w ciągu dnia dużo siedzisz lub stoisz, doskwierają Ci bóle lub masz świadomość, że prędzej czy później mogą się pojawić, to zapraszamy 
do 14-dniowego wyzwania: Moc Zdrowego Kręgosłupa.

Niech regularna praktyka jogi uwolni Cię od problemów.

Niech Twoje plecy odetchną z ulgą!
Tylko 29 zł miesięcznie za dostęp do wszystkich sesji i wyzwań.
Obejmuje Cię 30-dniowa gwarancja satysfakcji!
Twój Nauczyciel – Gosia Kobus-Kwiatkowska

W Internetowym Studiu PortalYogi prowadzi zajęcia z Jogi Kręgosłupa, Stawów i Kolan. Z wykształcenia Gosia jest bowiem fizjoterapeutką.

W 2013 roku ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie broniła pracy magisterskiej pt. „Analiza zmian ruchomości w obrębie kręgosłupa i stawów biodrowych kobiet i mężczyzn praktykujących Ashtanga Vinyasa Jogę”.
Co otrzymujesz dołączając do wyzwania?
Natychmiastowy dostęp do wszystkich naszych materiałów:
ponad 120 sesji jogi, w różnych stylach, prowadzonych przez wybitnych polskich nauczycieli oraz dostęp do internetowej grupy wsparcia.

Już dostępne w Studio 14-dniowe wyzwanie:

Tylko 29 zł miesięcznie za dostęp do wszystkich sesji i wyzwań
Moc Zdrowego Kręgosłupa
W jego ramach przygotowaliśmy:
•  Sesję Poranną - do codziennej praktyki,
•  Sesję Wieczorną - do codziennej praktyki,
•  Sesję na odcinek lędźwiowy – 2 razy w tygodniu (minimum),
•  Sesję na odcinek szyjny – 2 razy w tygodniu (minimum).

Wypróbuj wyzwanie oraz nasze Studio… a jeżeli uznasz, że to nie dla Ciebie - zwrócimy Ci pieniądze! (30-dniowa gwarancja satysfakcji)

Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy prowadzonej przez instruktorkę jogi Magdę Bałdys, która odpowie na każde Twoje jogiczne pytanie.INDYWIDUALNE KONSULTACJE ONLINE

Za nielimitowany dostęp do całej platformy i grupy konsultacyjnej


STAŁA MIESIĘCZNA OPŁATA 29zł
Attach to Sekcja 4

Nasze specjalne programy-wyzwania dadzą Ci kopniaka potrzebnego do rozkręcenia i utrzymania regularnej praktyki.INNE WYZWANIA I MOTYWACJA
Co otrzymasz dołączając do Internetowego Studia PortalYogi?Vinyasa, Joga Iyengara, Ashtanga, Power Yoga, Joga Terapeutyczna, Joga Twarzy i inne...

RÓŻNE STYLE JOGI


Wystarczy dostęp do Internetu, abyś mógł praktykować gdzie i kiedy chcesz — korzystając z dowolnego urządzenia (komputer, tablet, smartfon).


CZYNNE 24h


I co tydzień dodajemy nowe zajęcia… obiecujemy, nudno nie będzie!PONAD 120 SESJI JOGI

Dzięki Internetowemu Studio mogę ćwiczyć o każdej porze i zawsze znaleźć trochę czasu, a przy dziecku nie zawsze go znajdziesz. Zdecydowanie bardzo, bardzo polecam!

Pedagog, mama rocznego Jeremiego
Joanna Małuszek
Co o Internetowym Studiu mówią jego członkinie?


Świetnie aż się nie chce opuszczać maty w szczególności przy Vinyasie z Ullą! Plus mega przydatne rady Gosi, Basi i Adama. Dzięki! ❤


Fotografka, pasjonatka jogi
Joanna Lodzińska
Pierwszy tydzień zleciał bardzo szybko i intensywnie :). Do tej pory mam za sobą sesję z Adamem, Basią i Gosią. Dziękuję też Magdzie, która służy radą :).

Ćwiczy jogę, blogerka na zabalza.pl 
Agnieszka Hołowacz
NASI NAUCZYCIELE
to Twoja gwarancja bezpiecznej praktyki i upragnionych rezultatów
Od ponad 3 lat PortalYogi tworzy materiały edukacyjne z fantastycznymi instruktorami jogi z całej Polski. Wiemy z kim najlepiej praktykuje się w domu — przetestowaliśmy to najpierw na sobie ;)
Nasi nauczyciele mają wielkie serca, wieloletnie doświadczenie i tysiące uczniów — nie tylko online, lecz także offline (odwiedzających ich na warsztatach, wyjazdach i w ich własnych studiach jogi).
Joga w domu jeszcze nigdy nie była tak prosta
W Internetowym Studiu PortalYogi znajdziesz ponad 120 sesji jogi (a biblioteka cały czas rośnie, bo co tydzień dodajemy nowe zajęcia).

Będą mieć różną długość (od 5-60 minut), intensywność (od sesji relaksującej po Power), cel, poziom zaawansowania oraz styl (od Ashtangi po Iyengar).

Każda z nich będzie prowadzona przez jednego z najlepszych nauczycieli w Polsce — więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.
30 Dni Gwarancji Satysfakcji!
Wypróbuj Nas na Spokojnie

Zależy nam na szczęśliwych użytkownikach, którzy są zadowoleni z praktyki w naszym Internetowym Studiu.

Dlatego jeśli w trakcie swoich pierwszych 30 dni praktyki w naszym Internetowym Studiu stwierdzisz, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań, po prostu napisz do nas o tym na pomoc@portalyogi.pl. W przeciągu 48 godzin zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę.

Tylko 29 zł za miesiąc +
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!
- Wziąć udział w wyzwaniu “Moc Zdrowego Kręgosłupa”.
- Otrzymać dostęp do ponad 120 sesji jogi na każdym poziomie.
- Dołączyć do zamkniętej grupy wsparcia prowadzonej przez instruktorkę jogi Magdalenę Bałdys.
- Praktykować jogę w różnych stylach i wybierać swoje ulubione.
- Uzyskać dostęp do Studia przez 24h na dobę przez cały rok.
- Poznawać co tydzień nową sesję, co miesiąc nowe wyzwanie.

Chcę dołączyć do studia, aby:
TAK!
Najczęściej zadawane pytania/FAQ

W jakim wieku można ćwiczyć jogę?

Jogę może ćwiczyć praktycznie każdy. Nie istnieje górna granica wieku. Jeśli zaś chodzi o dolną to nie zaleca się, aby jogę praktykowały dzieci poniżej 12 roku życia.


Jak mogę zrezygnować z dalszej praktyki? I czy poniosę jakieś koszty?

To bardzo proste! Możesz zrezygnować samodzielnie w swoim panelu użytkownika (klikasz na swoje konto a dalej subskrypcje i jednym klikiem na przycisk “Anuluj Subskrypcję” przerywasz) lub pisząc na pomoc@portalyogi.pl (chętnie pomożemy!). Jeśli zrezygnujesz przed terminem kolejnej płatności - żadna kolejna opłata nie zostanie pobrana a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów. Nie masz też wobec nas żadnych zobowiązań.


Czy moje dane są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Wszelkie transakcje prowadzone są w szyfrowanym systemie. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim.


Jak działa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?

Jeżeli z jakichkolwiek powodów uznasz, że praktyka w Internetowym Studiu nie spełnia Twoich oczekiwań gwarantujemy ci zwrot całej opłaconej kwoty. Wystarczy, że przed upływem 30 dni napiszesz do nas na adres pomoc@portalyogi.pl a my bez zbędnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli będziesz chciał/a przerwać abonament w późniejszych miesiącach swojej praktyki możesz bez problemu zrobić to samodzielnie w swoim profilu użytkownika lub, jak wcześniej, napisać do nas a my zrobimy to dla Ciebie. Ćwicz więc spokojnie!


Czym jest Grupa Internetowego Studia PortalYogi?

Dołączając do Studia otrzymujesz dostęp do naszej grupy wsparcia gdzie Magda Bałdys, instruktorka jogi, codziennie odpowiada na pytania członków studia - Twoja praktyka jest więc bezpieczna, dopasowana do twoich potrzeb i… fajna! Bo ćwiczysz w domu a jednak masz swoją grupę :)


Czy muszę podawać numer karty czy może istnieje inny sposób płatności?

W chwili obecnej nasz system przyjmuje tylko płatności kartą i w związku z tym samodzielnie możesz dołączyć do Studia tylko w ten sposób. Wiemy jednak, że dla wielu osób to przeszkoda, dlatego znaleźliśmy dodatkowe rozwiązanie płatnicze dla osób, które chciałyby zapłacić za Studio z góry - na przykład przelewem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - napisz proszę do Ani na adres pomoc@portalyogi.pl


Jakie sesje znajdę w Studiu?

Co tydzień dodajemy nowe, długie sesje jogi z różnych stylów. Mamy zajęcia w nurcie Iyengara, Ashtangę, Vinyasę ale też i jogę dla mięśni i kręgosłupa, sesje relaksacyjne, naukę asan a także wyzwania!. Tylko u nas masz też dostęp do pełnego kursu jogi twarzy! Jest naprawdę mnóstwo opcji, jednak uważamy, że najlepiej spróbować na własnej skórze :)


Czy ćwiczenie jogi w domu jest bezpieczne?

Tak, pod warunkiem, że stosujesz się do instrukcji zawartych w książce, video lub instruktora. Większość asan ma kilka wariacji, dzięki czemu możesz dostosować je do swojego poziomu zaawansowania i rozciągnięcia. Warto również pierwszych kilka sesji zrobić przed lustrem, aby skontrolować poprawność ułożenia ciała z zaleceniami instruktora.


Jak zacząć ćwiczyć jogę?

Jest wiele sposobów na rozpoczęcie praktyki. Możesz zacząć w domu w oparciu o książki lub kursy video, lub też zapisać się do szkoły jogi na zajęcia z instruktorem. Najważniejsze jednak są chęci. Jeśli naprawdę chcesz możesz zacząć od zaraz. Na początek wybierz proste asany, których wykonanie nie będzie sprawiało Ci nadmiernej trudności. Z czasem, gdy nabierzesz już wprawy przejdź do trudniejszych pozycji. My osobiście polecamy rozpoczęcie praktyki od Powitań Słońca A i B.


Jak często i długo powinienem ćwiczyć?

Zalecane minimum dla początkujących to 2-3 razy w tygodniu po 30 minut, ale oczywiście im częściej tym lepiej. Kluczowe znaczenie w praktyce jogi ma regularna praktyka. Nawet 15 minutowa sesja dziennie przyniesie pozytywne rezultaty.


Kiedy pojawią się pierwsze efekty?

Pozytywne efekty praktyki jogi pojawią się już po kilku pierwszych zajęciach (lepsze samopoczucie, głębszy i spokojniejszy sen). Pierwsze widoczne efekty fizyczne pojawiają się nieco później. Zazwyczaj trzeba czekać na nie od 1 miesiąca do 3 - przy regularnej praktyce 2-3 razy w tygodniu. W tym wypadku wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań.

Szukasz więcej o jodze?
By być na bieżąco polub nas na Facebooku lub śledź na Instagramie.
Joga zawsze przy Tobie
Jeśli wciąż masz pytania dotyczące Internetowego Studia PortalYogi napisz do nas
Masz do nas pytania....
Nie zwlekaj! Dołącz do nas i zostań członkiem wielkiej społeczności internetowych joginów.